Βραβεύονται Τρικαλινοί στον κλασικό αθλητισμό | trikalanews.gr

Βραβεύονται Τρικαλινοί στον κλασικό αθλητισμό

Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019  και ώρα 12.00, στο «ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ» Λάρισας , η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας  , θα βραβεύσει αθλητές και αθλήτριες   των Σωματείων της , που διακρίθηκαν  στα Πανελλήνια Πρωταθλήματα την αγωνιστική Περίοδο 2018. Επίσης θα τιμήσει και τους  προπονητές των.

Στα πλαίσια της τελετής θα διεξαχθεί και τιμητική βράβευση στους κ. κ  Κοντονάσιο  Γιάννη και  Παπουλιάκο  Μίμη , για την διαχρονική τους προσφορά στον Ελληνικό Κλασσικό Αθλητισμό.

Οι αθλητές και οι αθλήτριες  καθώς και οι προπονητές τους που θα τιμηθούν είναι οι :

ΑΘΛΗΤΡΙΕΣ-ΑΘΛΗΤΕΣ

1.   ΑΛΕΞΟΥΛΗ ΧΑΙΔΩ ( ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η Θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Γυναικών 2018 , 5η θέση στο ΜΗΚΟΣ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα 2018 στην ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ, 8η θέση στο ΜΗΚΟΣ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018, συμμετοχή με την εθνική ομάδα στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο2018

2.   ΑΡΒΑΝΙΤΑΚΟΥ ΧΡΥΣΑΝΘΗ ( ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 2η θέση στα 3.000 μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

3.   ΑΡΓΥΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η Θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018

4.   ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018

5.   ΒΑΜΒΟΥΚΑΚΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 8η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018

6.   ΓΚΙΤΣΙ ΙΡΕΝΕ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

7.   ΓΩΓΟΥΛΗ ΑΓΟΡΙΤΣΑ-ΛΥΔΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

8.   ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 600μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

9.   ΚΕΦΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ –ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ( ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

10.         ΚΟΙΝΗ ΑΘΗΝΑ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 11η θέση στα 1500μ στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2018

11.         ΚΟΚΚΑΛΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ/ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 5η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Μεσογειακούς αγώνες UNDER 23 στο ΤΖΕΣΟΛΟ 2018

12.         ΛΕΟΝΤΙΔΟΥ ΞΕΝΗ ( ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018

13.         ΜΑΚΑΝΤΑΣΗ ΟΥΡΑΝΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

14.         ΜΑΝΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΗΔΑ-ΜΑΡΙΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

15.         ΜΗΤΣΙΟΥΛΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ –ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση  στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018 , 3η θέση  στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, 1η θέση  στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄ 2018

16.         ΜΟΚΚΑ ΑΡΤΕΜΙΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018

17.         ΜΠΟΥΖΟΥΚΗ ΠΟΛΥΞΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4Χ80μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

18.         ΝΙΚΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 2η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018

·         ΝΤΡΙΣΜΠΙΩΤΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 13η θέση στα 20.000μ ΒΑΔΗΝ  στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο ΒΕΡΟΛΙΝΟ 2018

20.         ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΛΕΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

21.         ΠΑΝΟΥΡΓΙΑ ΚΩΝ/ΝΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

22.         ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

23.         ΣΚΑΡΒΕΛΗ ΣΤΑΜΑΤΙΑ-ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ & 1ηθέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΓΥΝΑΙΚΩΝ 2018, 3η θέση στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στους Βαλκανικούς αγώνες στη ΣΤΑΡΑ ΖΑΓΟΡΑ 2018, συμμετοχή  με την εθνική ομάδα στη ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα στο Βερολίνο 2018

24.         ΣΟΥΦΛΙΑ ΦΩΤΕΙΝΗ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 3η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄2018

·         ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΔΗΜΗΤΡΑ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 1η θέση στα 100μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018 , 2η θέση στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018

26.         ΦΛΩΡΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΑ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4.000μ ΝΕΑΝΙΔΩΝ  του Πανελληνίου ΑΝΩΜΑΛΟΥ ΔΡΟΜΟΥ 2018 , 1η θέση στα 5000μ του Πανελληνίου ΝΕΑΝΙΔΩΝ 2018, 1ηθέση στα 5000μ στο Βαλκανικό Πρωτάθλημα Νεανίδων στην Κων/πολη 2018

27.         ΦΛΩΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση  στα 3000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018, & 3η θέση  στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ 2018

28.         ΧΑΤΖΗ ΕΥΑΝΘΙΑ-ΜΑΡΙΑ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4χ300μ του Πανελληνίου ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α΄

29.         ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 3000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

30.         ΓΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ Β Η ΝΙΚΗ) 2η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 1ος στα 400εμπ στη διεθνή συνάντηση Ελλάδα –Κύπρος, 9ος στα 400μ εμπ στην Παγκόσμια  Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018

31.         ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018

32.         ΔΗΜΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 2η θέση στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018

33.         ΖΗΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018,συμμετοχη με την Εθνική ομάδα στίβου 4Χ100 στους Μεσογειακούς αγώνες στην ΤΑΡΑΓΚΟΝΑ 2108

34.         ΚΑΙΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 400μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση  στα 200μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018 , 3η θέση  στα 200μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018  , 2η θέση  στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018, 3η θέση στα 200μ στους Βαλκανικούς αγώνες Εφήβων 2018, συμμετοχή με τη σκυτάλη 4Χ100 στο Παγκόσμιο πρωτάθλημα Εφήβων στο ΤΑΜΠΕΡΕ 2018

35.         ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 300μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

36.         ΚΑΡΑΛΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ ) 1η θέση στο ΜΗΚΟΣ του Πανελληνίου  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α 2018  &  2η θέση ΣΤΟ ΤΡΙΠΛΟΥΝ  του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018 ΄

37.         ΚΑΤΣΙΩΠΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στα 1500μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018

38.         ΚΟΛΙΤΣΑΣ ΜΑΡΙΟΣ (ΓΑΖ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

39.         ΚΩΤΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση 4χ100μ του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018

40.         ΛΑΓΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση 4χ400μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018

41.         ΛΕΟΝΤΙΔΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ(ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στο ΤΡΙΠΛΟΥΝ  του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ 2018, &   3η θέση στο  ΤΡΙΠΛΟΥΝ του Πανελληνίου  ΠΑΙΔΩΝ 2018

42.         ΜΑΓΓΟΣ ΝΙΚΗΣΤΡΑΤΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ  ΕΦΗΒΩΝ 2018  , 2ηθέση  στα  4χ400μ ΠΑΙΔΩΝ 2018

43.         ΜΕΓΚΛΕΜΠΕΗ ΙΒΑΝ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση ΣΤΗ ΣΦΥΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου  ΑΝΔΡΩΝ 2018

44.         ΜΙΧΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ ) 1η θέση στα 4χ400μ  του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018

45.         ΜΟΣΧΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018

46.         ΜΠΟΥΣΔΑΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ (ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 1η θέση στα 5000μ ΒΑΔΗΝ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄

47.         ΝΑΚΟΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 400μ ΕΜΠ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018 , 1η θέση  ΣΤΑ 4Χ400Μ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ 2018, συμμετοχή στα 400μ εμπόδια με την Εθνική ομάδα στου Μεσογειακούς αγώνες ΤΑΡΑΓΩΝΑ 2018

48.         ΝΤΕΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ  του Πανελληνίου ΕΦΗΒΩΝ 2018  ,& 2η θέση  ΣΤΑ 4Χ400Μτου Πανελληνίου  ΠΑΙΔΩΝ 2018

49.         ΠΑΠΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΕΑΛ ΠΗΓΑΣΟΣ) 3η θέση στα 1000μ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

50.         ΠΑΠΑΚΩΣΤΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3η θέση στο ΥΨΟΣ του Πανελληνίου  ΕΦΗΒΩΝ 2018

51.         ΠΑΠΑΜΑΡΓΑΡΙΤΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ (ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ) 1η θέση στα 4χ100μ του Πανελληνίου  ΕΦΗΒΩΝ 2018 , & 3η θέση στα 100μ  του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018  &  2η θέση  στα 4χ400μ του Πανελληνίου ΠΑΙΔΩΝ 2018, 7η θέση στα 200μ στη Παγκόσμια Γυμνασιάδα στο ΜΑΡΟΚΟ 2018

52.         ΠΗΤΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ (ΓΣ ΒΟΛΟΥ)3η θέση στο ΔΕΚΑΘΛΟ ΑΝΔΡΩΝ 2018

53.         ΣΚΑΡΒΕΛΗΣ ΝΙΚΟΣ –ΚΩΝ/ΝΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ  2018, 11ηθέση  στη ΣΦΑΙΡΟΒΟΛΙΑ στο Πανευρωπαικό Πρωτάθλημα

54.         ΤΖΑΤΖΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στον ΑΚΟΝΤΙΣΜΟ του Πανελληνίου ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

55.         ΤΟΥΛΟΥΜΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 1η θέση στα 4Χ400μ  του Πανελληνίου ΑΝΔΡΩΝ  2018

56.         ΤΣΩΛΗΣ ΘΩΜΑΣ (ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στη ΔΙΣΚΟΒΟΛΙΑ του Πανελληνίου  ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ Α΄2018

57.         ΧΑΤΖΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2η θέση στα 4Χ100μ του Πανελληνίου ΝΕΩΝ 2018

 

ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ

 
1.   ΑΓΓΕΛΑΚΗ ΦΙΛΙΩ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

2.   ΒΛΑΧΑΒΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ Η ΝΙΚΗ

3.   ΒΟΥΤΣΕΛΑΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

4.   ΓΡΑΤΣΑΝΗ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

5.   ΔΕΛΗΓΙΑΝΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΣΟΑ ΦΩΚΙΑΝΟΣ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

6.   ΔΟΥΙΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

7.   ΚΑΡΑΠΤΣΙΑ ΧΑΙΔΩ ΓΣ ΑΛΜΥΡΟΥ

8.   ΚΑΤΣΙΑΒΑΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

9.   ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ  ΤΡΙΚΑΛΩΝ

10.         ΚΟΝΤΟΝΑΣΙΟΣ ΛΟΥΚΑΣ ΓΑΣ ΖΕΥΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

11.         ΚΟΥΤΣΙΩΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

12.         ΚΟΥΤΣΟΦΛΙΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΣ ΒΟΛΟΥ

13.         ΚΡΙΚΗ ΘΕΟΔΩΡΑ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

14.         ΜΑΣΟΥΡΑΣ ΚΩΝ/ΝΟΣ ΑΣ ΩΡΙΩΝ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ

15.         ΜΙΧΕΛΑΡΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ

16.         ΜΠΑΚΑΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

17.         ΜΠΕΚΙΑΡΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

18.         ΜΥΛΩΝΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

19.         ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ

20.         ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΕΑ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

21.         ΠΟΜΑΣΚΙ ΓΙΩΡΓΟΣ

22.         ΣΟΥΛΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΓΣ ΤΡΙΚΑΛΩΝ

23.         ΤΣΙΠΟΥΡΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ

24.         ΤΣΙΜΟΥΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΛΑΣΓΟΣ ΑΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

25.         ΤΣΟΜΑΚΑΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΕΑ ΠΗΓΑΣΟΣ ΛΑΡΙΣΑΣ

ΣΕΜΙΝΑΡΙΟ

Την Κυριακή 13 Ιανουαρίου 2019  στο "ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΕΙΟ ΠΝΕΥΜΑΤΙΚΟ ΚΕΝΤΡΟ" Λάρισας  και ώρα 09.00 , Η ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας σε συνεργασία με την Επιτροπή Επιμόρφωσης του ΣΕΓΑΣ ,διοργανώνει  επιμορφωτικό  σεμινάριο  προπονητών   με θέματα :

Α.  Ανάπτυξη της κυκλικής ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες  .         EΙΣΗΓΗΤΗΣ    :  Κέλλης Σπύρος. Μέλος Δ.Σ  ΣΕΓΑΣ . Πρόεδρος Επιτροπής Επιμόρφωσης και Επιστημονικής στήριξης ΣΕΓΑΣ

Β. Ανάπτυξη  ταχυδύναμης  και   άκυκλης ταχύτητας στις αναπτυξιακές ηλικίες .

ΕΙΣΗΓΗΤΗΣ :    Κουτσιώρας Ιωάννης , Εθνικός Προπονητής ΣΕΓΑΣ Θα συμμετέχει με σύντομη εισήγηση και ο Τεχνικός Σύμβουλος της ΕΑΣ ΣΕΓΑΣ Θεσσαλίας κ Χαλίτσιος  Χρήστος



Επιχειρείν

Παναγιώτα Φιλίππου

Παναγιώτα Φιλίππου

ΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ ΜΑΙΕΥΤΗΡΑΣ - ΓΥΝΑΙΚΟΛΟΓΟΣ
Χοιρινό ΜΑΡΑΒΑ

ΝΤΟΠΙΟ ΤΡΙΚΑΛΙΝΟ ΧΟΙΡΙΝΟ ΜΑΡΑΒΑ

Η επιχείρησή μας είναι και θα συνεχίσει να είναι δίπλα στους συμπολίτες μας.
Dr. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Χ. ΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

Dr. ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΑ Χ. ΣΤΟΦΟΡΟΥ - ΝΕΥΡΟΧΕΙΡΟΥΡΓΟΣ

Ενδοσκοπική Νευροχειρουργική,
Χειρουργική Σπονδυλικής Στήλης,
Χειρουργική Εγκεφάλου,
Χειρουργική Πόνου
Lekkas Clean

Lekkas Clean

Με καθαριότητα και οργάνωση, η καθημερινότητα σας ομορφαίνει!
ΡΥΘΜΟΣ 89.2

Ελληνική Μουσική ΡΥΘΜΟΣ 89,2

Ο ΡΥΘΜΟΣ 89,2 είναι ένας μουσικός ραδιοφωνικός σταθμός, ελληνικού ρεπερτορίου
Βελονισμός Παχυσαρκία

ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ

Παχυσαρκία και Βελονισμός
 Πωλείται διπλοκατοικία στα Τρίκαλα

Πωλείται διπλοκατοικία στα Τρίκαλα

Πωλείται διπλοκατοικία με οικόπεδο 202 τμ
koukourava banners new

Ακουστικά Βαρηκοΐας Κουκουράβα

Το Πρότυπο Κέντρο Επιλογής κι Εφαρμογής Ακουστικών Βαρηκοίας- Κουκουράβα Βάγια, ιδρύθηκε στα Τρίκαλα το 2002.

Δημοφιλέστερα

εκλογές 2019

Οι υποψήφιοι βουλευτές ΣΥΡΙΖΑ, ΝΔ, ΚΙΝΑΛ στα Τρίκαλα και υπόλοιπη

Δευτέρα 10 Μαΐου 2019. Οι ζυμώσεις, οι παρασκηνιακές διεργασίες και

-----Μετέωρα----

Μετέωρα για Όλους: «Τα Μετέωρα εγκυμονούν σκάνδαλο μεγαλύτερο

Η Κίνηση Πολιτών «Μετέωρα για Όλους», τοποθετείται με δελτίο

Ξεκίνησε κουμπαριές ο Μικέλης Χατζηγάκης

Ξεκίνησε κουμπαριές ο Μικέλης Χατζηγάκης

Κουμπάρος στον γάμο του Γιώργου Χριστόπουλου και της Δανάης

Ο Τρικαλινός της Μπάντας του Πολεμικού Ναυτικού

Ο Τρικαλινός της Μπάντας του Πολεμικού Ναυτικού

Η Μπάντα του Πολεμικού Ναυτικού θα βρεθεί αύριο, 13 Ιουνίου 2019, στα

Κρύφτηκαν στην Καλαμπάκα οι βουλευτές Τρικάλων του ΣΥΡΙΖΑ

Κρύφτηκαν στην Καλαμπάκα οι βουλευτές Τρικάλων του ΣΥΡΙΖΑ

Κάτω από τους βράχους των Μετεώρων, σε ξενοδοχείο της Καλαμπάκας

Ευχαριστήριο μήνυμα από τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών Υπηρεσιών του Δήμου Τρικκαίων, Τάκης Παζαΐτη

​Ευχαριστήριο μήνυμα από τον Αντιδήμαρχο Τεχνικών Υπηρεσιών

Αγαπητοί Δημότες, Είναι ιδιαίτερη τιμή για εμένα η επανεκλογή

© 2009-2019 trikalanews.gr. Με επιφύλαξη κάθε νόμιμου δικαιώματος. Όροι χρήσης