Έφυγε από την ζωή η Ελένη Ευαγγ. Βλάχου σε ηλικία 90 ετών.
Η κηδεία της θα γίνει το Σάββατο 29 – 10 – 2022 και ώρα 12η μεσημβρινή , στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος στην Λαφίνα Τρικάλων.
Αφήνει πίσω της τα παιδιά της, Ευαγγελία Βλάχου και Στέλιο Κωνσταντινίδη, Φωτεινή Παλαιογιώργου, Αθανάσιο Βλάχο και Καλλιρρόη Θάνου, Νικόλαο Βλάχο, Ιωάννα Βλάχου και Λάμπρο Σταμάτη, λοιπούς συγγενείς και φίλους.
Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος στην Λαφίνα Τρικάλων , το Σάββατο 29 – 10 – 2022 και ώρα 11.30π.μ.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών « Παναγιώτου »
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.