Την ανάλυση του αγώνα κυπέλλου έκανε ο προπονητής του ΑΟΤ Σάκης Θεοδοσιάδης και του Διγενή Νεοχωρίου, Τάσος Μπεριτζάς.
Βέβαια ο κόουτς του ΑΟΤ επικέντρωσε και στο ντέρμπι που ακολουθεί για τον 3ο όμιλο της Γ’ Εθνικής κόντρα στον ΑΟ Υπάτου. Αναλυτικά τα όσα δήλωσαν.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.