Βρέθηκε στην Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας.
Σήμερα το πρωί πραγματοποιήθηκε επίσκεψη του Επίτιμου Γενικού Περιφερειακού Αστυνομικού Διευθυντή Θεσσαλίας, Αντιστράτηγου (ε.α.) Δημητρίου Κοτσιάφτη, στην Γενική Περιφερειακή Αστυνομική Διεύθυνση Θεσσαλίας.
Τον κ. Κοτσιάφτη υποδέχτηκαν ο Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Θεσσαλίας, Υποστράτηγος Ιωάννης Τόλιας και ο Διευθυντής της Διεύθυνσης Αστυνομίας Λάρισας, Ταξίαρχος Βασίλειος Καραπιπέρης, οι οποίοι αναφέρθηκαν στο σημαντικό έργο που επιτέλεσε ο κ. Κοτσιάφτης κατά τη διάρκεια της θητείας του ως Γενικός Περιφερειακός Αστυνομικός Διευθυντής Θεσσαλίας και στις ιδιαίτερα ευμενείς συνθήκες μέσα στις οποίες άσκησε τα καθήκοντά του.
Κατά την διάρκεια της λιτής τελετής, προσφέρθηκαν μέσα σε κλίμα συγκίνησης συμβολικά δώρα στον κ. Κοτσιάφτη, ο οποίος με τη σειρά του ευχαρίστησε το προσωπικό του Επιτελείου για την αγαστή σύμπνοια, με την οποία συνεργάστηκαν κατά τη διάρκεια των 2 τελευταίων χρόνων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.