Ο Άδωνις Γεωργιάδης στα Τρίκαλα.
Την Παρασκευή 13 Απριλίου θα επισκεφτεί τα Τρίκαλα ο Αντιπρόεδρος της ΝΔ και υπεύθυνος της Θεσσαλίας για την συγκρότηση των ψηφοδελτίων, Άδωνις Γεωργιάδης.
Το πρόγραμμα της επίσκεψης που ανακοινώθηκε έχει ως εξής:
Ώρα 18:00: Σύσκεψη στα γραφεία της ΝΟΔΕ με τον Αντιπεριφερειάρχη Π.Ε. Τρικάλων, τους τέσσερις Δημάρχους του Νομού, τον Βουλευτή και τους πολιτευτές της ΝΔ.
Ώρα 18:30: Συνάντηση στα γραφεία της ΝΟΔΕ με φορείς.
Ώρα 19:00: Συνεδρίαση διευρυμένης ΝΟΔΕ.
Να μια ευκαιρία να …συμφιλιωθούν οι τοπικοί «γαλάζιοι» και να βάλουν τα …ξίφη στα θηκάρια τους.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.