Η δράση στα ερασιτεχνικά Τρικάλων το διήμερο 30 και 31 Μαρτίου 2019

Το πρόγραμμα αγώνων και οι διαιτητές για τους ερασιτεχνικούς αγώνες Τρικάλων το Σαββατοκύριακο 30 και 31 Μαρτίου 2019 έχει ως εξής:
 
ΣΑΒΒΑΤΟ   30 – 03 – 2019     

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Κ 14 1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΦαρκαδοναςΠετρωτό   – Δημητρα αΤουλουμηςΣινδρος    – Πλοκας
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 – Ακ ΑμπελακιωνΤζιοτζιοςΑργυροπουλος  – Κατσογιαννος
 Μπάρα  – Μεγαλ/ρι0-3 α.α. 
 Ρεπό : ΑΟ ΤΡΙΚΑΛΑ  
    
    
 Κ 14 2ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΚηπακιουΠυργος   – ΜετεωραΜανασης ΜΜαρκοπουλος  – Κ
ΠύληςΠορταικός   – ΑΕΤΠαπαγεωργοπουλοςΚωστηρας   – Σακκας
ΜπαλκουραςΔημητρα β  – ΠυργετόςΜαργιωληςΝτινος   – Αβρααμ Β
 Βαλτινό  – Αγ Μονη3-0 α.α. 
    
    
 Κ    12 2ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΠυργετουΠυργετός  – Μετεωρα βΣταφυλας 
    
    
    
ΠανελλήνιοΠρωτάθλημαΔικηγορικώνΣυλλόγων   Ωρα   13:00
Κηπακιου ΑΕΤΤρίκαλα    – ΠελλαΑβρααμΣταφυλας    – Ανδριοπουλος
    
    
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
Μεγαλ/ριουΜεγαλ/ρι  – ΣαραγιαΜανασης ΚΡάτζας        –  Ντινος
ΠυργετούΠυργετός  – ΠορταικόςΛεωνιδας ΣΑλεξοπουλος   – Παπαγεωργοπουλος
ΠύργουΠύργος   – ΦήκηΖησης ΒΣταφυλας    – Καλογριας
ΜπάραςΑχιλλέας   – Κεφαλ/σοΠετσαςΛεωνιδας Κ  – Μαργιωλης
ΚαλυβίωνΚαλύβια   – ΝεοχωριΚοντινοςΝταλουκας   – Κωτουλας
ΜπαλκουραςΔημητρα   – ΤαξιάρχεςΚουτσαγιαςΜανασης Μ  – Μπαλας Χ
ΚαστρακίουΚαστράκι   – Αγ ΜονηΔουλοπουλοςΤζιοτζιος    – Αποστολου
 Γλίνος   – ΑΕΤδ.δ. 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΠροδρομουΠρόδρομος  – ΑνταλλάξιμαΠαφηςΚατσογιαννος   – Μουστακας
ΠρίνουςΓενεσι   – ΜπελέτσιΑνδριοπουλοςΚαπερωνης   – Τατσιοπουλος
    
    

 

ΓήπεδοΟμάδεςΔιαιτητήςΒοηθοί
 Β Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  11:00
ΛόγγουΛόγγος    – ΚηπάκιΖησηςΠαφης     – Κωστηρας
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1  – ΠετρωτόΛεωνιδας ΚΚαψουρας    – Πλοκας
ΒασιλικήςΒασιλική   – ΚρήνηΚωτουλαςΝτινος    – Σινδρος
ΓριζάνουΓριζάνο   – ΚαρυεςΜανασης ΚΡατζας    – Τζιοτζιος
ΡιζώματοςΠαραληθαίοι  – ΚεραμίδιΛεωνιδας ΣΑλεξοπουλος- Παπαγεωργοπουλος
ΚαρυωνΑκ Αμπελακιων  – ΡιζαριοΚουτσαγιαςΝταλουκας   – Μανασης Μ
ΧρυσαυγήςΑστερας   – ΑρδάνιΚοντινοςΚουτσαγιας   – Μαργιωλης
ΖάρκουΖάρκο    – ΟικουμενιοςΔουλοπουλοςΚαλογριας   – Τουλουμης
 Ρεπό : Αγ Κυριακή  
    
    
 Β Ερασιτεχνική2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΦωτεινούΦωτεινό   – ΒαλτινόΑνδριοπουλοςΠαφης   – Κατσογιαννος
ΔενδροχωριουΔενδροχωρι  – Παλαιομ/ροΤζιοτζιοςΝτινος   – Πλοκας
ΠρίνουςΠρίνος   – ΠιαλείαΛεωνιδας ΣΑποστολου  – Καλογριας
Παλαιομ/ρουΡοπωτό   – ΘεόπετραΜανασης ΚΑλεξοπουλος  – Παπαγεωργοπουλος
ΑσπροβαλτουΑσπροβαλτος  – ΤζουρτζιαΜανασης ΜΚαψουρας   – Τουλουμης
ΜουριαςΔροσερό   – ΧρυσομηλιαΚουτσαγιαςΖησης    – Λεωνιδας Κ
 Λυγαρια   – Κεφαλ/κος3-0 α.α. 
 Γόμφοι   – Φιλύρα3-0 α.α. 
 Ρεπό : Βυτουμας  
    
    
 Α Ερασιτεχνική ΩΡΑ  16:00
ΠηγηςΠηγη     – Κρ ΒρύσηΚοντινοςΝταλουκας   – Κωτουλας
    
    
 Κ    12  1ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
Βοηθ ΠυργουΠυργοςα  – ΑΟΤΑργυροπουλος 
ΜπαλκουραςΔημητρα α  – Μεγαλ/ριΜαρκοπουλος 
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 α  – ΑχιλλέαςΣινδρος 
Football FactoryΚαρυες  – ΝεοχωριΣακκας 
 Μετεωρα α  – Αγ Μονη0-3 α.α. 
    
    
 Κ    12 2ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΟικουμενιουΟικουμενιος  – Πύργος βΚουτσαγιας 
ΣαραγιωνΣαραγια 2017  – ΠηγηΑβρααμ Β 
ΑκαδημιαςΑκαδημια 1 β – Δημητρα βΜουστακας 
Αγ Βης/ναΠορταικός  – ΒαλτινόΚωστηρας 
    
    
 Γ Ερασιτεχνική1ος ΟμιλοςΩΡΑ  16:00
ΣαραγιωνΣυνοικία Σαραγίων   – ΠατουλιάΤουλουμηςΡατζας     – Καπερωνης
ΜεγαρχηςΔιαλεχτό  – Παλ/ργοςΜαργιωληςΤοτης     – Κυρατζουλης
 


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή