Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Στην έκτακτη γενική συνέλευση αποφασίστηκε οι εκλογές για την ανάδειξη του νέου Διοικητικού Συμβουλίου του Συλλόγου Δρομέων Τρικάλων να διεξαχθούν την Κυριακή 14 Ιανουαρίου από τις 6 το απόγευμα έως τις 9 το βράδυ στην αίθουσα του Δημοτικού Συμβουλίου του Δήμου Τρικκαίων.
Οι υποψήφιοι θα μπορούν να δηλώσουν την υποψηφιότητα τους στην επιτροπή των εκλογών που αποτελείται από τους:
Γιοντζή Βύρωνα ( τηλ.: 6946905953 )
Νταούλα Δημήτρη ( τηλ. : 6982781185 )
Οικονομίδη Νικόλαο ( τηλ.: 6937116086 )
έως μία ώρα πριν την έναρξη της διαδικασίας των εκλογών (μέχρι την Κυριακή στις 5 το απόγευμα).