Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Αύριο το βράδυ, στο Φλαμούλι Τρικάλων και με ελεύθερη είσοδο για το κοινό, 6 Τρικαλινοί μουσικοί, υπόσχονται μια αξέχαστη λαϊκοδημοτική βραδιά στην ταβέρνα-εστιατόριο «ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΑ».
Με αφορμή την εορτή της Αγίας Παρασκευής, οι Τρικαλινοί μουσικοί, θα προσφέρουν ένα μουσικό πρόγραμμα αντάξιο των απαιτήσεων όσων σπεύσουν στην «ΚΥΡΑΤΣΟΥΛΑ».
Για ρεζερβέ στα τηλέφωνα 2431072609 και 6976679197.