Οι διαιτητές στα ματς της ΕΣΚΑΘ

Ορίστηκαν αγώνες και διαιτητές σε πρωταθλήματα μπάσκετ της ΕΣΚΑΘ, το διάστημα 16-18  Φεβρουαρίου 2019 . 
 
16/02/2019
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 15:00 ΦΟΥΝΤΑΣ 2 – ΑΙΟΛΟΣ 1(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΡΑΝΤΟΣ-ΓΚΑΓΚΑΣΤΑΘΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΒΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ. – ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00 ΔΑΝΑΟΙ- ΝΙΚΑΙΑ ΓΣ ΛΑΡ(Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ- ΡΑΝΤΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΑΙΟΛΟΣ 2- ΚΡΟΝΟΣ ΤΡΙΚ(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΟΥΤΑΣ-ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΟΥΛΙΟΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ- ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ
·         ΚΛ.ΚΑΛ/ΚΑΣ: 15:30 ΚΑΛ/ΚΑ-ΑΕΤ(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ:ΜΠΟΥΡΛΙΑΚΑΣ-ΛΙΝΟΥ-ΤΖΕΛΗΣ
·         ΚΛ. ΤΥΡΝΑΒΟΥ: 14:30 ΚΡΟΝΟΣ ΤΥΡ-ΠΡ. ΓΩΝΙΑ(Β΄)
Δ/ΤΕΣ: ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ-ΚΑΡΛΙΑΜΠΑΣ
·         ΚΛ. ΠΑΛΑΜΑ:11:00 ΤΙΤΑΝΕΣ-ΣΠΑΡΤΑΚΟΣ(ΝΕΑΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ – ΜΠΑΡΑΚΟΥ
·         ΔΗΜ.ΤΡΙΚ:16:00 ΑΙΟΛΟΣ ΤΡΙΚ-ΟΛΥΜΠΙΑ(ΝΕΑΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ- ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΝΤΟΒΑΣ-ΜΠΑΡΜΠΟΥΤΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ
17/02/2019
·         ΚΛ. ΚΑΛΑΜΠΑΚΑΣ: 10:00 ΚΑΛ/ΚΑ-ΦΟΥΝΤΑΣ 1(Π)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ – ΓΚΟΤΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΤΣΙΑΡΑΣ-ΛΙΝΟΥ ΒΗΤΑΣ
·         ΚΛ.ΜΟΥΖΑΚΙΟΥ: 16:30 ΠΑΣΣΙΑΛΗΣ-ΦΑΛΩΡΕΙΑ(Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.-ΤΑΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ
·         ΕΑΚ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ: 17:30 ΑΝ. ΚΑΡΔ-ΓΟΜΦΩΝ (Α1)
Δ/ΤΕΣ: ΠΑΓΩΝΗΣ-ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ
·         ΔΗΜ.ΚΛ.ΤΡΙΚ:16:30 ΑΙΟΛΟΣ-ΦΣ ΝΙΚΗ(ΓΥΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΛΙΛΗΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΗΤΡΙΟΥ
ΚΡΙΤΕΣ:ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΥ- ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 09:30 ΜΟΛΕΤ-ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΙ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΑΜΟΥΡΑΣ-ΡΟΔΟΠΟΥΛΟΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ-ΠΙΣΠΑ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 11:00 ΕΡΓΟΣΤ. ΤΡΙΚΚΗ-ΒΟΤΑΝΙΚΟΣ ΚΗΠ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Κ.
ΚΡΙΤΕΣ:ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ – ΠΙΣΠΑ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ:12:30 ΦΙΛΥΡΙΩΤΩΝ-ΓΟΝ. 10ου Δ.ΣΧ ΤΡΙΚ.(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.-ΦΑΣΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.-ΡΕΝΤΖΕΛΑΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 14:00 ΠΡ.ΠΟΥΛΙΑ ΡΑΞ.-ΚΑΡΔΙΑ ΠΑΙΔΟΥ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.-ΦΑΣΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β. ΦΑΣΟΥΛΑΣ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 17:00  AM ΙΚΑΡΟΙ ΤΡΙΚ.- ΠΡΩΤΕΑΣ ΓΡΕΒΕΝΩΝ(Γ΄ ΕΘΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΝΤΟΓΚΑΣ-ΧΑTZHXAΡΙΣΗΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΠΑΠΑΔΗΜΑ-ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ-ΓΚΟΥΓΚΟΥΣΤΑΜΟΥ
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΧΛΩΡΟΣ Ν.
·         ΚΛ.ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 19:00 ΣΜΑΚ-ΑΣΤΥΝΟΜΙΑΣ(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΗΤΑΣ-ΠΑΠΑΔΗΜΑ
·         ΚΛ. ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 20:30 ROSSONERO-MHXANIKOI(ΕΡΓ)
Δ/ΤΕΣ: ΤΖΙΑΤΖΙΑΣ-ΓΕΩΡΓΟΥΛΑΣ
ΚΡΙΤΕΣ: ΒΗΤΑΣ-ΛΙΛΗΣ
·         ΕΑΚ ΒΟΛΟΥ: 12:00 ΟΛ.ΒΟΛΟΥ- ΑΣ ΑΡΗΣ(Α2 ΓΥΝ)
Δ/ΤΕΣ: ΔΗΜΟΥΛΑΣ-ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.
ΚΟΜΙΣΑΡΙΟΣ: ΓΚΟΥΝΤΕΛΙΑΣ
ΔΕΥΤΕΡΑ 18/02/2019
·         ΚΛ ΜΠΑΡΑΣ ΤΡΙΚ: 16:00 ΔΑΝΑΟΙ –ΦΟΥΝΤΑΣ 1 (Π)
Δ/ΤΕΣ: ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ ΧΡ.-ΧΛΩΡΟΣ ΧΡ.
ΚΡΙΤΕΣ: ΓΡΑΜΜΕΝΟΥ-ΧΛΩΡΟΣ –ΓΚΑΡΤΖΟΝΙΚΑΣ Β.


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή