Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Για την πορεία της προετοιμασίας, τους λόγους που τον έφεραν στα Τρίκαλα αλλά και το σοβαρό ενδεχόμενο η ομάδα να παίξει στην Α2 Εθνική κατηγορία μίλησε ο Αλέξης Ράπτης.
Παράλληλα να σημειωθεί ότι αύριο στις 16.45, στο Δημοτικό Κλειστό θα πραγματοποιηθεί ο αγιασμός της ομάδας ενόψει της νέας αγωνιστικής σεζόν.
Αναλυτικά οι δηλώσεις του σέντερ των Trikala Basket.