Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Διαλύθηκαν μέσα σε λίγες ώρες οι «ουρές» στα ΑΤΜ μετά το τελείωμα των χρημάτων του «κοινωνικού μερίσματος».
Λίγο μετά τις 9 το βράδυ, όποιος «τον Κύριο πρόλαβε είδε» στα ΑΤΜ όπου οι «ουρές» που είχαν σχηματίσει 2 ώρες νωρίτερα, διαλύθηκαν εν ριπή οφθαλμού…
Τα ΑΤΜ «στέγνωσαν» από την …επίθεση λόγω «κοινωνικού μερίσματος» και έμειναν με τις… κάρτες στο χέρι όσοι δεν πρόλαβαν να εισπράξουν το «κοινωνικό μέρισμα» αλλά και όσοι χρειαζόταν να βγάλουν χρήματα για κάποια άμεση ανάγκη…