Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε συνέχεια της έρευνας σχετικά με την ληστεία σε βάρος δύο ατόμων που διαπράχθηκε στην ευρύτερη περιοχή της Λάρισας στις 25 Νοεμβρίου εκτός από την ταυτοποίηση δύο εκ των δραστών, από την Αστυνομία ανακοινώθηκε ότι στο πλαίσιο της συνεχιζόμενης έρευνας της Υποδιεύθυνσης Ασφάλειας Λάρισας, ταυτοποιήθηκαν ακόμη τρεις δράστες της ληστείας.
Πρόκειται για τρία άτομα, δύο 29χρονους και έναν 27χρονο, σε βάρος των οποίων σχηματίστηκε δικογραφία για το αδίκημα της ληστείας.