Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Την πρώτη τους προπόνηση ενόψει της απαιτητικής φετινής σεζόν θα κάνει την Πέμπτη 1 Σεπτεμβρίου και ώρα 21.40 το παιδικό τμήμα των Trikala Basket.
Οι αθλητές (γεννηθέντες 2007-8) θα μπουν στο παρκέ του Δημοτικού Κλειστού (Κατσιμηδου) για να ξεκινήσουν την προετοιμασία τους έτσι ώστε να παρουσιαστούν έτοιμοι στην έναρξη των επίσημων αγωνιστικών υποχρεώσεων.
Ραντεβού την Πέμπτη στις 21.40 στο Δημοτικό Κλειστό!!!