Ξεκινά εντός με Δόξα Δράμας ο Α Ο Τρίκαλα

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση της φουτμπολ λιγκ για την περίοδο 2018-2019.

Δεν ανακοινώθηκαν όμως ημερομηνίες καθώς οι ομάδες θέλουν να δουν τι θα γίνει με το τηλεοπτικό και πόσα χρήματα θα εισπράξουν τελικά από την συμφωνία με την ΕΡΤ.

Η ομάδα των Τρικάλων θα αντιμετωπίσει στον πρώτο αγώνα, την Δόξα Δράμας σε μια δυνατή πρεμιέρα .
 

Το πρόγραμμα
 
1η αγωνιστική  
Σπάρτη –ΑΟΧ Κισσαμικός
Παναχαϊκή –Αιγινιακός
Εργοτέλης –Απόλλων Πόντου
Απόλλων Λάρισας –Κέρκυρα
Α Ο Τρίκαλα –Δόξα Δράμας
Ηρακλής –Ηρόδοτος
Βόλος –Καραϊσκάκης
Πλατανιάς –Αήττητος
2η αγωνιστική  
Παναχαϊκή –Σπάρτη
ΑΟΧ Κισσαμικός –Εργοτέλης
Αιγινιακός –Απόλλων Λάρισας
Απόλλων Πόντου –Α Ο Τρίκαλα
Κέρκυρα –Ηρακλής
Δόξα Δράμας –Βόλος
Ηρόδοτος –Αήττητος
Καραϊσκάκης –Πλατανιάς
3η αγωνιστική  
Σπάρτη –Εργοτέλης
Απόλλων Λάρισας –Παναχαϊκή
Α Ο Τρίκαλα –ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρακλής –Αιγινιακός
Βόλος –Απόλλων Πόντου
Αήττητος –Κέρκυρα
Πλατανιάς –Δόξα Δράμας
Ηρόδοτος –Καραϊσκάκης
4η αγωνιστική  
Απόλλων Λάρισας –Σπάρτη
Εργοτέλης –Α Ο Τρίκαλα
Παναχαϊκή –Ηρακλής
ΑΟΧ Κισσαμικός –Βόλος
Αιγινιακός –Αήττητος
Απόλλων Πόντου –Πλατανιάς
Κέρκυρα –Καραϊσκάκης
Δόξα Δράμας –Ηρόδοτος
5η αγωνιστική  
Σπάρτη –Α Ο Τρίκαλα
Ηρακλής –Απόλλων Λάρισας
Βόλος –Εργοτέλης
Αήττητος –Παναχαϊκή
Πλατανιάς –ΑΟΧ Κισσαμικός
Καραϊσκάκης –Αιγινιακός
Ηρόδοτος –Απόλλων Πόντου
Κέρκυρα –Δόξα Δράμας
6η αγωνιστική  
Ηρακλής –Σπάρτη
Α Ο Τρίκαλα –Βόλος
Απόλλων Λάρισας –Αήττητος
Εργοτέλης –Πλατανιάς
Παναχαϊκή –Καραϊσκάκης
ΑΟΧ Κισσαμικός –Ηρόδοτος
Αιγινιακός –Δόξα Δράμας
Απόλλων Πόντου –Κέρκυρα
7η αγωνιστική  
Σπάρτη –Βόλος
Αήττητος –Ηρακλής
Πλατανιάς –Α Ο Τρίκαλα
Καραϊσκάκης –Απόλλων Λάρισας
Ηρόδοτος –Εργοτέλης
Δόξα Δράμας –Παναχαϊκή
Κέρκυρα –ΑΟΧ Κισσαμικός
Αιγινιακός –Απόλλων Πόντου
8η αγωνιστική  
Αήττητος –Σπάρτη
Βόλος –Πλατανιάς
Ηρακλής –Καραϊσκάκης
Α Ο Τρίκαλα –Ηρόδοτος
Απόλλων Λάρισας –Δόξα Δράμας
Εργοτέλης –Κέρκυρα
Παναχαϊκή –Απόλλων Πόντου
ΑΟΧ Κισσαμικός –Αιγινιακός
9η αγωνιστική  
Σπάρτη –Πλατανιάς
Καραϊσκάκης –Αήττητος
Ηρόδοτος –Βόλος
Δόξα Δράμας –Ηρακλής
Κέρκυρα –Α Ο Τρίκαλα
Απόλλων Πόντου –Απόλλων Λάρισας
Αιγινιακός –Εργοτέλης
ΑΟΧ Κισσαμικός –Παναχαϊκή
10η αγωνιστική  
Καραϊσκάκης –Σπάρτη
Πλατανιάς –Ηρόδοτος
Αήττητος –Δόξα Δράμας
Βόλος –Κέρκυρα
Ηρακλής –Απόλλων Πόντου
Α Ο Τρίκαλα –Αιγινιακός
Απόλλων Λάρισας –ΑΟΧ Κισσαμικός
Εργοτέλης –Παναχαϊκή
11η αγωνιστική  
Σπάρτη –Ηρόδοτος
Δόξα Δράμας –Καραϊσκάκης
Κέρκυρα –Πλατανιάς
Απόλλων Πόντου –Αήττητος
Αιγινιακός –Βόλος
ΑΟΧ Κισσαμικός –Ηρακλής
Παναχαϊκή –Α Ο Τρίκαλα
Εργοτέλης –Απόλλων Λάρισας
12η αγωνιστική  
Δόξα Δράμας –Σπάρτη
Ηρόδοτος –Κέρκυρα
Καραϊσκάκης –Απόλλων Πόντου
Πλατανιάς –Αιγινιακός
Αήττητος –ΑΟΧ Κισσαμικός
Βόλος –Παναχαϊκή
Ηρακλής –Εργοτέλης
Α Ο Τρίκαλα –Απόλλων Λάρισας
13η αγωνιστική  
Σπάρτη –Κέρκυρα
Απόλλων Πόντου –Δόξα Δράμας
Αιγινιακός –Ηρόδοτος
ΑΟΧ Κισσαμικός –Καραϊσκάκης
Παναχαϊκή –Πλατανιάς
Εργοτέλης –Αήττητος
Απόλλων Λάρισας –Βόλος
Α Ο Τρίκαλα –Ηρακλής
14η αγωνιστική  
Απόλλων Πόντου –Σπάρτη
Κέρκυρα –Αιγινιακός
Δόξα Δράμας –ΑΟΧ Κισσαμικός
Ηρόδοτος –Παναχαϊκή
Καραϊσκάκης –Εργοτέλης
Πλατανιάς –Απόλλων Λάρισας
Αήττητος –Α Ο Τρίκαλα
Βόλος –Ηρακλής
15η αγωνιστική  
Σπάρτη –Αιγινιακός
ΑΟΧ Κισσαμικός –Απόλλων Πόντου
Παναχαϊκή –Κέρκυρα
Εργοτέλης –Δόξα Δράμας
Απόλλων Λάρισας –Ηρόδοτος
Α Ο Τρίκαλα –Καραϊσκάκης
Ηρακλής –Πλατανιάς
Βόλος –Αήττητος


Αφήστε το σχόλιό σας

trikalanews

©2020 Trikalanews from TNEWSGROUP

To trikalanews.gr χρησιμοποιεί cookies. Με την επίσκεψή σας συμφωνείτε με τους Όρους. Διαβάστε ΠερισσότεραΑποδοχή