Ανήμερα της εορτής του Αγίου Δημητρίου ο Δήμαρχος Πύλης κ. Κων/νος Μαράβας παραβρέθηκε στις θρησκευτικές εκδηλώσεις, κατά αρχήν στην Τοπική Κοινότητα Παραποτάμου, Τοπική Κοινότητα Παλαιομοναστήρου και Τοπική Κοινότητα Φιλύρας.
Τον Δήμαρχο συνόδευαν η Αντιδήμαρχος Υγείας κ. Χαρά Καλιώρα, ο Αντιδήμαρχος Οικονομικών κ. Μάκης Παπαγεωργίου, ο πρώην Πρόεδρο Δ.Σ. Πύλης κ. Χρήστος Νάκος και ο δημοτικός Σύμβουλος κ. Σωτήρης Αγγέλης.
Παρόντες ήταν επίσης και οι Πρόεδροι των παραπάνω Τοπικών Κοινοτήτων Παραποτάμου κ. Νίκος Καλυβιώτης, Παλαιομοναστήρου κ. Θωμάς Μπουτζιώλης.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.