Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Ορατή η εγκατάλειψη του Ληθαίου ποταμού πλέον ακόμη και στο κέντρο της πόλης…
Όπως κατέγραψε το trikalanews.gr στην χειρότερη κατάσταση του, βρίσκεται ο Ληθαίος ποταμός, αφού η εγκατάλειψή του, είναι πλέον ορατή και από την …κεντρική πεζογέφυρα της πόλης.
Δυστυχώς το «στολίδι» της πόλης, δεν είναι στις προτεραιότητες της παρούσας Δημοτικής Αρχής και το δείχνει με κάθε τρόπο η …πραγματικότητα και όχι η «εικονική πραγματικότητα» των «δελτίων προπαγάνδας» του Δήμου…