Δεν στοιχίζει τίποτα, αλλά σώζει ζωές. Ένα μπολ καθαρό νερό για όποιο πλάσμα το έχει ανάγκη. Γιατί και αυτά διψούν. Και αυτά το έχουν ανάγκη όσο εμείς και ίσως ακόμα περισσότερο στις σκληρές συνθήκες της αδέσποτης ζωής τους.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.