Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Τα «τσούγκρισαν» σε ταβέρνα ΣΥΡΙΖαίοι και Νεοδημοκράτες.
Όπως αποκαλύπτει το trikalanews.gr απρόσμενη τροπή πήρε το εορταστικό τραπέζι μετά από βάφτιση σε ταβέρνα στα «Μανάβικα».
Στον ίδιο χώρο συνυπήρχαν στελέχη του ΣΥΡΙΖΑ Τρικάλων και Νεοδημοκράτες και όταν οι πρώτοι δήλωσαν ότι θα είναι εξουσία για 10ετία, οι δεύτεροι αντέδρασαν και κουβέντα στην κουβέντα τα πνεύματα άρχισαν να οξύνονται με την ένταση να χτυπά «κόκκινο».
Τελικά οι του ΣΥΡΙΖΑ έφυγαν από το μαγαζί προκειμένου να ηρεμήσουν τα πνεύματα και να μην χαλάσει και άλλο η εορταστική βραδιά…