Από τον Ιερό Ναό Παναγίας Επισκέψεως Τρικάλων γίνεται γνωστό πως την Παρασκευή 12 Απριλίου και ώρα 5:00 μ. μ.,στο Παρεκκλήσιο της Αγίας Ειρήνης επί της οδού Καραϊσκάκη 2, κοντά στα Δικαστήρια, θα τελεσθεί η Ακολουθία του Ακαθίστου Ύμνου.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.