Ο σκύλος πνιγμένος ασάλευτος στον Ληθαίο ποταμό, λίγο πιο πάνω από το Μαιευτήριο, Περιμένει την αρμόδια Υπηρεσία του Δήμου Τρικκαίων να τον περιμαζέψει.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.