Αύριο (4 Απριλίου 2019) θα διεξαχθεί ενώπιων του Μονομελούς Πλημμελειοδικείου Τρικάλων, η δίκη κατά του Διοικητή του Γ.Ν. Τρικάλων Δημητρίου Παρθένη όπου κατηγορείται για παραβίαση δικαστικής απόφασης κατά την διαδικασία απομάκρυνσης του εργολάβου καθαριότητας από το Γενικό Νοσοκομείο Τρικάλων.
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.