Η 13η αγωνιστική στον Α όμιλο της Β ερασιτεχνικής η οποία είχε αναβληθεί ορίστηκε να διεξαχθεί την Πέμπτη 24 Ιανουαρίου και ώρα 15.00. Οι αγώνες είναι:
Κηπάκι-Αρδάνι
Αγ. Κυριακή-Ριζαριό
Άγ. Οικουμένιος-Ριζαριό
Ζάρκο-Καρυές
Αστέρας-Πετρωτό γ. Χρυσαυγής
Αμπελάκια-Λόγγος γ. Καρυών
Παραληθαίοι-Ακαδημία1
Γριζάνο-Βασιλική
Ρεπό Κρήνη
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.