Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 88 ετών έφυγε από τη ζωή η Μαρία Χρ. Κατσίβελου και κηδεύεται σήμερα Τρίτη 4 Δεκεμβρίου στις 3.00 το μεσημέρι, από τον Ιερό Ναό Τιμίων Ταξιαρχών Μουριάς Τρικάλων.
Παρακαλούμε τους συγγενείς και φίλους να προσέλθουν και να συνοδεύσουν την εκφορά της .
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω της τα παιδιά της Ευαγγελία και Σπύρο Γκούμα, Παρασκευή και Δημήτριο Παππά, Δήμητρα και Ευθύμιο Παπαβασιλείου, τα εγγόνια της Παναγιώτη, Θανάση, Κωνσταντία, Μαρία και Κωνσταντίνο, Χριστίνα και Δημήτρη, δισέγγονα, αδέλφια και ανήψια.
Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Τιμίων Ταξιαρχών Μουριάς Τρικάλων, σήμερα Τρίτη 4 Δεκεμβρίου στις 1.00 το μεσημέρι.
Ο καφές θα δοθεί στην αίθουσα κοινωνικών εκδηλώσεων του Ιερού Ναού Τιμίων Ταξιαρχών Μουριάς Τρικάλων.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών «Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.