Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 90 ετών, έφυγε από την ζωή η Ελένη Ντούβλη και κηδεύεται αύριο αύριο Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου στις 5 το απόγευμα από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου εκ Μετσόβου Τρικάλων .
Η εκλιπούσα, αφήνει πίσω τις κόρες της Άννα και Αγγελική, τον γαμπρό της Δημήτρη Καλπίνη, εγγόνια, δισέγγονη, αδερφό και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.