16.49
Σε ηλικία 68 ετών έφυγε από την ζωή η Παναγιώτα Μπαλογιάννη και κηδεύεται αύριο Σάββατο στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου εκ Μετσόβου Τρικάλων.
Η σορός της, θα μεταφερθεί στην οικία της αύριο στις 9 το πρωί.
Η εκλιπούσα, αφήνει πίσω τον σύζυγό της Κων/νο, τα παιδιά της την Πρεσβυτέρα Μαρία και τον Βασίλειο, τον γαμπρό της Ιερέα Αλέξανδρο Κοτσιλόπουλο, εγγόνια, αδέρφια και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.