Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 81 ετών, έφυγε από την ζωή, η Παναγιώτα (Νότα) Χαρακοπούλου και κηδεύεται σήμερα στην 1 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Μεγαλοχωρίου Τρικάλων.
Η εκλιπούσα, αφήνει πίσω τα παιδιά της Αντώνη και Ελένη, την νύφη της Φοίβη, και την εγγονή της Ηρώ.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.