Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 84 ετών η Τρικαλινή Στυλιανή Γελαδάρη και ηδεύεται σήμερα στις 3.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίας Μαρίνας Χρυσαυγής Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 2.30.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Βάϊο και Ευαγγελία Γελαδάρη, Αναστασία και Βασίλειο Ζολώτα, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Τζέλης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr συλλυπητήρια στους οικείους