Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Με την είδηση της απώλειας της Νάντιας Σχιζοδήμου, Αγρονόμου – Τοπογράφου Μηχανικού, εκλεκτής συναδέλφου και μέλους του ΤΕΕ, η Διοικούσα Επιτροπή του ΤΕΕ – Τμήματος Κεντρικής & Δυτικής Θεσσαλίας και η Νομαρχιακή Επιτροπή ΤΕΕ Ν. Καρδίτσας αποφάσισαν:
• Να εκδοθεί το παρόν συλλυπητήριο ψήφισμα,
• Να συμμετάσχουν με εκπροσώπους τους στην κηδεία της,
• Να αποσταλεί η παρούσα ανακοίνωση στα μέσα ενημέρωσης, εκφράζοντας τα βαθύτερα αισθήματα του κλάδου των μηχανικών για την πρόωρη απώλεια της αγαπητής συναδέλφου στο στενό οικογενειακό και φιλικό της περιβάλλον.
Η εκλεκτή συνάδελφος θα μείνει αλησμόνητη στη μνήμη όλων όσοι τη γνώρισαν, για την αγάπη και την αισιοδοξία για τη ζωή, τον αγωνιστικό χαρακτήρα και το θάρρος, το χιούμορ και το χαμόγελο που σκορπούσε απλόχερα γύρω της.
Ο Πρόεδρος της ΔΕ
ΤΕΕ – Π.Τ. Κ.Δ. Θεσσαλίας
Νικόλαος Παπαγεωργίου