Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 73 ετών η Τρικαλινή Αικατερίνη Αθ. Ζώη και κηδεύεται αύριο Πέμπτη 5 Οκτωβρίου στη 1 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Ευαγγελισμό της Θεοτόκου στα Ρόγγια Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 11 το πρωί.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τον σύζυγό της Αθανάσιο, τα παιδιά της Απόστολο και Γεωργία Ζώη, Βασιλική Ζώη, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Η οικογένεια επιθυμεί αντί στεφάνων τα χρήματα να δοθούν στο σύλλογο καρκινοπαθών νομού Τρικάλων
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».