Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 93 ετών η Τρικαλινή Βικτωρία Νούλα και κηδεύεται σήμερα στις 11.30 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Μεγάρχης Τρικάλων.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Βασίλειος και Ελευθερία Παρασκευά, Γεωργία και Δημήτριο Μπαμπατσιά, Ιωάννη και Ευθυμία Νούλα, Βασιλική και Κωνσταντίνο Παπαγεωργίου, ενώ ευτύχισε να δει εγγόνια και δισέγγονα.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.