Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 83 ετών η Τρικαλινή Όλγα Κυρίκου και κηδεύεται σήμερα στις 4 το απόγευμα από τον Ιερό Ναό Αγίου Κοσμά Αιτωλού Τρικάλων.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τα παιδιά της Μαρία – Θωμά Ζήση, Έφη και Άγγελο Αγγελίδη, Βάσω και Παύλο Καλογιάννη, ενώ ευτύχισε να δει εγγόνια και δισέγγονο.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μ. Βράντζα-Σ. Καλογιάννης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους της εκλιπούσας.