Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 87 ετών η Τρικαλνή Σοφία Δημ. Ιακωβάκη και κηδεύεται σήμερα στις 7 το απόγευμα από τον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης Ελευθεροχωρίου Τρικάλων.
Η εκλιπούσα αφήνει πίσω τον σύζυγό της Δημήτριο, ενώ ευτύχισε να δει παιδιά και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.