Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 95 ετών, έφυγε από την ζωή ο Άγγελος Λιάτος και κηδεύεται σήμερα στις 12.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Μεγάλων Καλυβιών Τρικάλων.
Η σορός του εκλιπόντα, θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό μια ώρα νωρίτερα.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω τα παιδιά του Μαρία και Παναγιώτη, την νύφη του Δέσποινα, εγγόνια, δισέγγονα και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών «Τζέλης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.