Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 78 ετών, έφυγε από την ζωή ο Βασίλειος Παλιούρας και κηδεύεται αύριο Κυριακή στις 12 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου Δροσερού Τρικάλων.
Η σορός του, θα μεταφερθεί μια ώρα νωρίτερα στον Ιερό Ναό.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγο του Θεοδώρα, τα παιδιά του Σεραφείμ και Χρυσούλα, τον γαμπρό του Περικλή Κατσάνη, τα εγγόνια του Παναγιώτη και Βασίλειο, αδέλφια και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών «Τζέλης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.