Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 77 ετών έφυγε από τη ζωή ο Βασίλειος Παυλ. Παπαναστασίου και κηδεύεται αύριο Πέμπτη 11 Ιουλίου στις 11.00π.μ., από τον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Κυρίου στο Κοιμητήριο του Ριζώματος Τρικάλων.
Παρακαλούμε τους συγγενείς και φίλους να προσέλθουν και συνοδεύσουν την εκφορά του.
ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ
Παρασκευή Παπαναστασίου & Απόστολος Καρύδας
Παρασκευή Δρουγούτη – Παπαναστασίου
ΤΑ ΕΓΓΟΝΙΑ
ΤΑ ΑΔΕΛΦΙΑ
ΤΑ ΑΝΗΨΙΑ
ΟΙ ΛΟΙΠΟΙ ΣΥΓΓΕΝΕΙΣ
Η σορός θα μεταφερθεί στον Ιερό Ναό Αναστάσεως του Κυρίου στο Κοιμητήριο του Ριζώματος, αύριο Πέμπτη 11 Ιουλίου στις 10.30π.μ.
Την τελετή επιμελείται το γραφείο τελετών «Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.