Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 84 ετών έφυγε από την ζωή ο Ευάγγελος Καραμήτρος και κηδεύεται σήμερα Δευτέρα 27 Νοεμβρίου στις 4 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Ζωοδόχου Πηγής Σαραγίων Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω τα παιδιά του Απόστολο και Μαριάνθη, την νύφη του Ρούλα, τα εγγόνια του Ευάγγελο και Χρυσοβαλάντη, αδέρφια και ανίψια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.