Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 80 ετών ο Τρικαλινός Ιωάννης Θανασάρας και κηδεύεται αύριο στις 5.50 το απόγευμα από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου εκ Μετσόβου Τρικάλων
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγο του Μαρίνα, τα παιδιά του Αποστόλη, Βασίλη και Χριστίνα, Κωνσταντίνα και Φράνγκ, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μ. Βράντζα-Σ. Καλογιάννης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.