Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 86 ετών, έφυγε από την ζωή ο Ιωάννης Καρκανιάς και κηδεύεται αύριο Τρίτη 26 Σεπτεμβρίου στην 1 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίας Φανερωμένης Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγό του Μαρία, τους γιούς του Μιχάλη και Ηλία, τις νύφες του Χρύσα και Γεωργία, 3 εγγόνια, αδέρφια και ανίψια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.