Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
«Έφυγε» από την ζωή σε ηλικία 82 ετών ο Ιωάννης Μπέλλος και κηδεύτηκε το περασμένο Σάββατο 12 Αυγούστου από τον Ιερό Ναό Κοιμήσεως της Θεοτόκου Καρδίτσας.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγο του Χαρούλα και τον γιο του Αθανάσιο.
Την τελετή επιμελήθηκε το γραφείο κηδειών «Μ. Βράντζα-Σ. Καλογιάννης».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.