Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 79 ετών, έφυγε από την ζωή ο Ιωάννης Νταούλας και κηδεύεται αύριο Πέμπτη στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Πυργετού Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγό του Ελένη, τους γιους του Αχιλλέα και Παναγιώτη, την νύφη του Χριστίνα, την εγγονή του Ελένη, αδέλφια και ανίψια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο κηδειών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.