Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 73 ετών, έφυγε από την ζωή ο Νικηφόρος Πλεξίδας και κηδεύεται αύριο στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό Κοιμήσεως Θεοτόκου Διαλεχτού Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγο του Ευαγγελία, τον γιο του Νέστορα, την νύφη του Αναστασία, αδέλφια και ανίψια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.