Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 86 ετών, έφυγε από την ζωή ο Νικόλαος Αντωνίου και κηδεύεται αύριο Σάββατο στις 11.30 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου εκ Μετσόβου Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Φρειδερίκη, τα παιδιά του Χρήστο και Γεωργία, την νύφη του Μαρίνα, τον γαμπρό του Ευάγγελο Μαυρομμάτη, εγγόνια, αδέρφια και ανίψια.
Την τελετή της κηδείας, επιμελείται το γραφείο κηδειών Μιχαήλ Παναγιώτου.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.