Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 66 ετών ο Τρικαλινός Νικόλαος Επαμ. Δεμίρης και κηδεύεται σήμερα Δευτέρα 1 Ιανουαρίου στις 4 το μεσημέρι από τον Μητροπολιτικό Ιερό Ναό Αγίου Νικολάου Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Μαριέττα Παπαδημητρίου – Δεμίρη, και τα παιδιά του Χαρά – Μαρία και Νότη.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιαχήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.