Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από τη ζωή σε ηλικία 79 ετών ο Τρικαλινός Σπυρίδων Γεωργ. Αρμάγος και κηδεύεται αύριο Τετάρτη 7 Φεβρουαρίου στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίας Τριάδος Μέλιγου Τρικάλων .
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Φρειδερίκη, τα παιδιά του Γεώργιο και Βασιλική Αρμάγου, Αθανάσιο και Στεργιανή Αρμάγου, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.