Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 64 ετών, έφυγε από την ζωή ο Στέφανος Γαρδίκας και κηδεύεται σήμερα στις 5.30 το απόγευμα από τον Ιερό Ναό Μεταμορφώσεως του Σωτήρος στη Σωτήρα Τρικάλων.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγό του Ασημίνα, τους γιους του Χρήστο και Ευθύμιο, την νύφη του Μαρία, τον εγγονό του Στέφανο, αδέρφια και ανίψια.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.