Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Σε ηλικία 84 ετών, έφυγε από την ζωή ο Στέφανος Πουλιανίτης και κηδεύεται σήμερα στις 11 το πρωί από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Πυργετού.
Ο εκλιπών, αφήνει πίσω την σύζυγό του Χρυσούλα, τα παιδιά του Μοναχή Μύριαμ, Βασιλική και Βασίλειο, τον γαμπρό του Αριστείδη Καραμπέρη, την νύφη του Ειρήνη και εγγόνια.
Από τους οικείους του, ζητείται αντί στεφάνων τα χρήματα να δοθούν για φιλανθρωπικούς σκοπούς.
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους του εκλιπόντα.