Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 83 ετών ο Τρικαλινός Αθανάσιος Σωτ. Σταμούλης και κηδεύεται αύριο Παρασκευή στις 12 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Βαλτινού Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Δημήτριο και Στέλλα Σταμούλη, Ευσταθία και Χρήστο Αρδανιώτη, ενώ ευτύχισε να δει και έναν εγγονό.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από τη ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.