Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 97 ετών ο Τρικαλινός Βασίλειος Γεωρ. Μπαρούτας και κηδεύεται αύριο Παρασκευή 8 Δεκεμβρίου στις 12.30 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Αθανασίου Ζυλευτής Τρικάλων.
Η σορός θα μεταφερθεί στην εκκλησία στις 11.30.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω τα παιδιά του Αθανάσιο και Σωτηρία Μπαρούτα, Θωμαή και Θεοφάνη Τσιάκα, Φωτεινή Μπαρούτα, ενώ ευτύχισε να δει εγγόνια και δισέγγονα.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.