Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 76 ετών ο Τρικαλινός Ερρίκος Ιακωβάκης και κηδεύεται αύριο Δευτέρα 9 Οκτωβρίου στις 12 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Παναγία Φανερωμένη Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγο του Κλεοπάτρα, τα παιδιά του Νικόλαο και Χαρά, Ηλία και Βούλα, Νεκτάριο και Δήμητρα, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Η οικογένεια ζητά αντί στεφάνων τα χρήματα να δοθούν στο «Χαμόγελο του παιδιού»
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μ. Βράντζα-Σ. Καλογιάννης».