Αυτός ο ιστότοπος χρησιμοποιεί cookies ώστε να μπορούμε να σας παρέχουμε την καλύτερη δυνατή εμπειρία χρήστη. Οι πληροφορίες των cookies αποθηκεύονται στο πρόγραμμα περιήγησής σας και εκτελούν λειτουργίες όπως η αναγνώρισή σας όταν επιστρέφετε στον ιστότοπό μας και η βοήθεια στην ομάδα μας να κατανοήσει ποια τμήματα του ιστότοπου βρίσκετε πιο ενδιαφέροντα και χρήσιμα.
Έφυγε από την ζωή σε ηλικία 77 ετών ο Τρικαλινός Γεώργιος Κων. Πολύμερος και κηδεύεται αύριο Τρίτη 16 Ιανουαρίου στις 3 το μεσημέρι από τον Ιερό Ναό Αγίου Κωνσταντίνου και Ελένης Καλονερίου Τρικάλων.
Ο εκλιπών αφήνει πίσω την σύζυγό του Αικατερίνη, τα παιδιά του Βασίλη και Μαριάνθη Πολύμερου, Κώστα και Κωνσταντία Πολύμερου, ενώ ευτύχισε να δει και εγγόνια.
Την κηδεία επιμελείται το γραφείο τελετών «Μιχαήλ Παναγιώτου».
Από την ενημερωτική ομάδα του trikalanews.gr θερμά συλλυπητήρια στους οικείους.